Strzelnica Słubice - O Nas - GunSpot.pl - strzelnica, szkolenia, treningi Przejdź do zawartości

O nas - GunSpot

Nasz zespół to byli żołnierze i pasjonaci, czynni zawodnicy sportowi, instruktorzy strzelectwa, wyszkoleni w Polsce i za granicą - których połączyła wspólna pasja i chęć dzielenia się wiedzą. Poznaj nas bliżej.

GunSpot - szkolenia strzeleckie, imprezy strzeleckie, team-building, eventy dla firm, trening strzelecki, kurs strzelecki, pozwolenie na broń.

Historia GunSpot

Lata wspólnych przeżyć, litry wylanego potu na treningach, znajomości i męskie przyjaźnie - to dobra podstawa aby stworzyć coś trwałego. Jeśli dołożymy do tego pasję do strzelectwa, to otrzymamy... GunSpot.pl.

Część z nas to byli żołnierze, także z jednostek specjalnych, z bogatym doświadczeniem zdobytym podczas misji poza granicami kraju. W 2015 roku postanowiliśmy, że już oficjalnie - pod marką GunSpot.pl - będziemy szkolić, dostarczać rozrywki i budować solidne relacje w zespołach.

Jesteśmy dla was.

GunSpot - Oferta

Strzelnica

Nasza siedziba to strzelnica w Słubicach. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane strzelectwem - zarówno doświadczone jak i początkujące. Każdy jest mile widziany. Zapraszamy od poniedziałku do piątku. Szczegóły na stronie Kontakt.

Szkolenia strzeleckie

Oferujemy szkolenia strzeleckie - sportowe i bojowe - na każdym poziomie zaawansowania. Jesteśmy doświadczonymi strzelcami, każdy z nas ma swoje specjalizacje. Sami ciągle się szkolimy - w Polsce i za granicą - aby zdobywać nową wiedzę i przekazywać ją naszym klientom.

Szkolenia bojowe

Szkolenia bojowe - połączone z elementami taktyki, dla grup i osób indywidualnych. W każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Współpracujemy i organizujemy także szkolenia z instruktorami należącymi do światowej czołówki.

Imprezy komercyjne

Imprezy komercyjne (eventy) dla firm, organizacji, a także mniejszych grup (imprezy okolicznościowe) - na terenie całej Polski. Dostosujemy program do wymagań klienta i umiejętności uczestników. Urozmaicimy program licznymi niespodziankami - daj się zaskoczyć!

Pozwolenia na broń

Pasjonujesz się bronią lub sportem strzeleckiem? Zdobądź pozwolenie już teraz. Przyjdź do nas - udzielimy Ci informacji i porad. Z nami zdobędziesz wiedzę i doświadczenie, aby bezpiecznie wejść do strzeleckiego świata.

WarriorFit (CrossFit)

Dzięki współpracy z lokalnym klubem CrossFit, na naszym obiekcie realizowane są zajęcia "WarriorFit". Specjalnie przygotowany program ćwiczeń na świeżym powietrzu, poprawiający siłę, kondycję i samopoczucie - nie tylko dla strzelców. O zajęcia pytaj poprzez stronę Kontakt.

GunSpot Team

Kacper Rudzki

Kacper Rudzki

SZEF | INSTRUKTOR

- instruktor strzelectwa sportowego i bojowego
- czynny zawodnik sportowy
- członek ligi LSDP

jakub-gunspot-dev

Jakub Przetocki

MANAGER | INSTRUKTOR

- instruktor strzelectwa sportowego i bojowego
- czynny zawodnik sportowy
- były strzelec wyborowy 6.BPD
- płetwonurek IDF i CMAS
- alpinista

...i jeszcze paru "Przyjaciół"